A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen ( Ludovika) került sor a Hadtudományi Társasàg által meghirdetett “Hadtudomány Ifjú Tudósa” pályázat eredmènyhirdetésére.

A rangos megméretettèsen iskolánk két tanulója dobogós helyezést ért el: Nagy Gábor: Az én katonai példaképem Bakay Szilárd tanulmánya 2. helyezést, Nagy Marcell 10/A osztályos diákunk Görgey Artúr hadtudományi megítélésével foglalkozó pályàzata 3. díjat kapott. Az elismeréseket Benkő Tibor Magyarország honvédelmi minisztere adta át tanítványainknak és a felkészítő tanárnak Bodó Juditnak. A program folytatása volt az a konferencia is, amely a 170 éves a magyar honvédség címmel 1848-tőle napjainkig mutatta  be a honvédsėg múltját, jelenét és jövőjét. Majd a nap befejezéseképpen vėgigkalauzoltak bennünket a Ludovika èpületében, bemutatva a történelmi emlèkeket rejtő részeket és az új oktatási komplexumot.

Iskolánk nyílt napja

2018. NOVEMBER 21-én 9:00 órától lesz, ezen bemutatkozik az iskola, és a Vas megyei hat nagy cég:

TDK Hungary Components Kft.

BPW-Hungária Kft.

Schaeffler Savaria Kft.

APTIV Services Hungary Kft.

Opel Szentgotthárd Kft.

IQOR Global Services Hungary Kft.

Lehetőség lesz bepillantani az iskola és a tanműhely mindennapjaiba.

Laborok Napja 2018. DECEMBER 01-én 8:00 órától – pályaorientációs napot tartunk, saját tanulóink üzemlátogatáson vesznek részt, mi pedig várjuk a pályaválasztás előtt álló fiatalokat, akik a tanműhelyben interaktív módon ismerkedhetnek a szakmákkal.

Egyéb pályaorientációs tevékenységünkről honlapunkon tájékozódhatnak.

Várunk minden érdeklődő diákot, tanáraikat, szüleiket.

Ismerd meg a szakmákat a Puskásban 2018-ban is!