E. GY. V. A. D. mikroelektronikai labor átadása

Czvitkovics László úr a Castrum sec KFT. ügyvezető igazgatója biztonságtechnikai eszközöket adományozott iskolánknak.

Ez szülte azt az ötletet, hogy a korábbi erősáramú (E) és gyengeáramú (GY) műhelyünkből egy jól felszerelt vezérlő (V) labort alakítsunk ki, ahol nem csak analóg (A), hanem digitális (D) áramköröket tudunk építeni, vizsgálni, mérni, szimulálni. Olyan szaktanterem-együttest szerettünk volna összeállítani, amelyben egy tantárgy, tantárgycsoport, vagy tudományterülethez tartozó tantárgyak oktatásához optimális feltételeket tudunk biztosítani

 

Iskolánk fontos célnak tekinti megyénk cégeinek szakemberekkel való ellátását, biztosítva ezzel térségünkben a foglalkoztatást, támogatva a hiányszakmákból eredő munkaerő pótlását.

http://www.mediaklikk.hu/video/ma-delelott-2016-10-25-i-adas-4/

Iskolánkról a híradás 10:30-nál kezdődik.