Ingyenes 35 órás informatikai alapképzés a Centrumban

A Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum megfelelő számú jelentkező esetén 2017. január 13-án két csoportban elindítja ingyenes, alapvető informatikai ismereteket nyújtó képzését.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. január 12.

A képzés címe: Első lépések a digitális világba - IKER 1. szintű képzés

A képzés tartalma:

• Barátkozás az infokommunikációs eszközünkkel
  • Az első lépések a használatban I.,
  • Az első lépések a használatban II.
  • Az első létrehozott tartalmak
  • Böngészés az interneten I.
  • Böngészés az interneten II.
  • Elektronikus levelezés I.
  • Elektronikus levelezés II.
  • Hanghívásra alkalmas alkalmazások
  • Gyakorlunk, gyakorlunk, gyakorlunk

A képzésre azok jelentkezését várjuk akik,

• legalább 16, de maximum 65 évesek
  • általános iskolai végzettség
  • magyarországi lakóhellyel rendelkeznek a következő régiókban: Észak-magyarországi, Észak-alföldi, Dél-alföldi, Közép-dunántúli, Nyugat-dunántúli, Dél-dunántúli
  • jelenleg nem állnak középiskolával, felsőoktatási intézménnyel tanulói/hallgatói jogviszonyban
  • e képzéssel párhuzamosan nem vesznek részt hazai vagy európai uniós forrásból megvalósuló digitális kompetenciafejlesztésre irányuló informatikai képzésben.

ELŐNYT ÉLVEZNEK azon személyek, akik az általános iskolai végzettségen kívül legfeljebb alapfokú részszakképesítésben szerzett bizonyítvánnyal rendelkeznek.

Bővebb információk a Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum honlapján érhetőek el: