Étkezési tájékoztató 2019/2020

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Tisztelettel tájékoztatom Önt, hogy az étkezési díj beszedése a 2019/20. tanévben is a szolgáltatást megelőzően, előzetes befizetéssel valósul meg.

Az étkezés igénybevételéhez a mellékelt nyomtatványok pontos kitöltésére van szükség! Nyilatkozatok, igazolások benyújtási határideje: 2019.július 20.

A szeptember havi díjat 2019. augusztus 26-án kell befizetni 10.00-15.00 óráig a Nádasdy F. utca 4.szám alatti GAMESZ irodában.

Pótbefizetésre 2019. szeptember 4-én biztosítunk lehetőséget 10.00 és 12.15.között az SZMSZC Puskás Szakgimnázium, Szakközépiskola pénztárában.

Tájékoztatom, hogy 2019. szeptember 1. napján érvényben lévő középiskolai étkezési díjak az alábbiak:

NORMÁL étkezés a tanulók által fizetendő ( Ft/adag) :                        ebéd     445 Ft/adag

DIÉTÁS    étkezés a tanulók által fizetendő ( Ft/adag):                          ebéd     495 Ft/adag

A diétás étkezést kizárólag szakorvosi igazolás alapján lehet igénybe venni, és csatolni kell az orvosi igazolás másolatát.

További részletek és a teljes tájékoztató letölthető PDF formátumban