„KARANTEAM” segítő támogatás

FELHÍVÁS CSALÁDOKNAK!

KARANTEAM” segítő támogatás

pszichológus, gyógypedagógus, logopédus által vezetett konzultáció

Értesítjük önöket, hogy a Vas Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Szombathelyi Tagintézménye a nevelési-oktatási intézményekkel összhangban személyes kontaktust igénylő helyzetekben, határozatlan ideig nem tud szolgáltatást nyújtani.

Bizonyos területeken digitális formában továbbra is segítjük a gyermekeket – ez főként a logopédiai, gyógypedagógiai fejlesztés és a pszichológiai konzultáció területére érvényes.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink készen állnak a hozzánk forduló szülők, diákok problémáinak online tanácsadás formájában történő segítésére!

Milyen esetekben keressenek minket?

• Tanulási motiváció
  • Konfliktushelyzet
  • Együttműködési nehézség
  • Krízishelyzet miatti szorongások
  • Furcsaságok a viselkedésben stb.
  • Egyéb nevelési helyzetek,

Forduljanak hozzánk bizalommal a fenti, vagy az alábbi email címen, hogy segítséget tudjunk nyújtani a kialakult problémák kezelésében!

Szombathely, 2020.03.25.

Vidonyiné Sólymos Rita