Intézkedési terv - frissítve 2020.09.29

Intézkedési terv
a 2020/2021. tanévben a Vas megyei SZC Puskás Tivadar Szakképző Iskola és
Kollégiumban
a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

A tanév megkezdése előtt megtörtént az alapos mindenre kiterjedő fertőtlenítő takarítás, ennek végrehajtása az intézményvezető részéről ellenőrizve lett. A tisztító és fertőtlenítő szerek rendelkezésre álltak és állnak. Az eljárásrendről az intézmény dolgozói tájékoztatva lettek, a diákok tájékoztatása az első tanítási napon történik.

A szabályok és bővebb tájékoztató INNEN letölthető pdf formátumban. - frissítve 2020.09.29.

Az oktatói testület döntése alapján az első tanítási napon a tanulók kitöltik az ajánlott kockázatszűrő kérdőívet, ezt az osztályfőnökök kiértékelik és javaslatot tesznek az igazgatónak, hogy szükséges-e valamilyen intézkedés.
A fenti szabályok a későbbiekben változhatnak, illetve kiegészítés lehetséges, amennyiben valamely felettes szerv, hatóság a fentebb leírtakhoz képest más eljárási szabályokat ír elő.