Légy képben Vas megye

A Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara újdonságként útjára indítja a Mentorod Leszek programot, melynek célja az iskolák, képzőhelyek és szakmák bemutatása a diákok szemszögéből, elsősorban a pályaválasztás előtt álló 7-8.  osztályos tanulóknak.
A program menete:
Előzetes regisztráció után a pályaválasztás előtt álló diákoknak (akár szüleikkel együtt) egy chatszobán keresztül lesz lehetőségük beszélgetni a mentorokkal (a mentorok 9-12. évfolyamos tanulók, akik önként jelentkeztek a programra). A mentorok bemutatják iskolájukat, szakmájukat, és válaszolnak a felmerülő kérdésekre is. A regisztráció korlátozott létszámban lehetséges alkalmanként és szakmánként, hogy a beszélgetés interaktív maradjon. A mentor diák mellett gyakorlati oktatásvezető tanár is részt vehet a beszélgetésekben, segítve azokat. A chatszobában történő beszélgetést és a programot a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaválasztási tanácsadói moderálják.
Várjuk a jelentkezéseket 2021.01.20. 12:00 óráig szakma és időpont megjelöléssel!
Jelentkezni és a további részletekről érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Email cím: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. és Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel. szám: Csáki Ivett 30/732-5341 és Lajos Andrea 30/734-8030
vagy