Alkalmazottak

Pedagógusok:

Vöcsei Imre László fizika- matematika - technika  szakos tanár igazgató
Bognár László földrajz - biológia  szakos tanár közismereti igazgatóhelyettes
Hegedüs Sándor szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár műszaki igazgatóhelyettes
Horváth Szabolcs szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató gyakorlati oktatásvezető
Auer Melinda Erzsébet matematika - földrajz - kémia szakos tanár  
Bálintné Szalai Judit angol nyelv - történelem szakos tanár osztályfőnök
Bódi Béla szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár osztályfőnök
Bodó Judit történelem - filozófia  szakos tanár osztályfőnök
Gerölyné Pipics Enikő Piroska könyvtárostanár  
Herczeg Imre szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Horváth Árpád Balázs szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató osztályfőnök
Imre Róbert Gábor magyar nyelv és irodalom - német nyelv  szakos tanár  
Jákli Gábor Miklós szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató osztályfőnök és munkaközösség vezető
Joóné Varga Lívía Mária matematika  szakos tanár osztályfőnök és munkaközösség vezető
Kánya Béla szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Karai Lívia magyar nyelv és irodalom  szakos tanár osztályfőnök
Keppel Mónika angol nyelv - történelem szakos tanár osztályfőnök
Kovács Ferenc szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató osztályfőnök és munkaközösség vezető
Kovács Károly szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár osztályfőnök
Kőhalmi Zoltán szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Lákics Krisztina matematika  szakos tanár osztályfőnök
Lukács Gábor szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Márkus Zoltán szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Mezősiné Keszei Zsuzsanna informatika - testnevelés - matematika  szakos tanár  
Molnár Péter szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató osztályfőnök
Nagy János szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató  
Németh Judit szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár osztályfőnök
Péterfi Enikő Ágnes fizika  szakos tanár osztályfőnök és munkaközösség vezető
Plechl Tibor István szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató osztályfőnök
Pölöskei László Pál történelem  szakos tanár osztályfőnök
Ramocsa András szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár  
Sándor Tamás biológia - kémia  szakos tanár osztályfőnök és DÖK támogató
Sarkadiné Gyetvay Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom - német nyelv  szakos tanár osztályfőnök és munkaközösség vezető
Séfelné Horváth Ilona magyar nyelv és irodalom  szakos tanár  
Somos-Boros Enikő Éva angol nyelv  szakos tanár osztályfőnök
Szalai Judit német nyelv  szakos tanár osztályfőnök
Takács Márton József testnevelés - biológia szakos tanár osztályfőnök
Takácsné Csókai Adrienn Mária magyar nyelv és irodalom  szakos tanár  
Tóth Dezső Ferenc testnevelés  - matematika szakos tanár osztályfőnök
Tölgyesi Zoltán szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár  
Varga Jenő testnevelés  - matematika szakos tanár  
Vida József Árpád szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár  
Vörös Gizella német nyelv  szakos tanár osztályfőnök


Technikai dolgozók:

Esztergályos Róbert NOKS rendszergazda
Katonáné Domonkos Ilona Gabriella NOKS iskolatitkár
Bloch Lászlóné adminisztrátor
Rába Szilvia adminisztrátor
Tornai Árpád gondnok
Takács Gábor anyagbeszerző
Farkas Beáta portás
Lökkös László portás
Györki Gábor karbantartó
Spaits Gábor karbantartó
Biró József karbantartó
Zelkó István karbantartó
Grófsicsné Tóthfalusi Erzsébet technikai
Leibinger Csabáné technikai
Némethné Rosta Judit technikai
Pfliegler Istvánné technikai
Rácz Ilona technikai

 

Óraadók:

Takács Péter Kálmán
Tóthné Pintér Burus Adél