Hírek
2026. jún. 23.
admin
Tanévzáró ünnepség 2026
Ünnepélyes keretek között búcsúztattuk a 2025/2026-os tanévet iskolánkban

Az elmúlt tanév számos kihívást, ugyanakkor sok szép eredményt és sikert hozott. Különösen büszkék vagyunk tanulóink országos és vármegyei versenyeken elért eredményeire, valamint azokra a diákokra, akik tanulmányi munkájukkal, szakmai teljesítményükkel és közösségi tevékenységükkel hozzájárultak iskolánk jó hírnevének öregbítéséhez.
A tanévzáró ünnepségen igazgatói dicséretben részesültek mindazok, akik kiemelkedő eredményeket értek el a tanulmányi, szakmai és sportversenyeken, illetve aktív szerepet vállaltak iskolánk közösségi életében.
Büszkék vagyunk arra is, hogy tanulóink az idei tanévben országos szakmai versenyeken is bizonyítottak. A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen több diákunk szerzett kiemelkedő eredményt, köztük Éles Krisztián, aki karosszérialakatos szakmában országos 3. helyezést ért el.
Köszönjük oktatóink, dolgozóink, duális partnereink és a szülők egész éves támogatását és együttműködését!
Gratulálunk minden jutalmazott tanulónknak, és elismerés illeti azokat is, akik szorgalmukkal, kitartásukkal sikeresen teljesítették a tanévet.
Vöcsei Imre igazgató a következőt mondta a tanévzáró ünnepség zárásaként:
Gárdonyi Géza szavaival búcsúzom:
„Munkásság az élet sója,
A romlástól mely megójja;
S csak az, aki nem hevert:
Várhat áldást és sikert.”
Minden diákunknak, kollégánknak és családjuknak tartalmas, élményekben gazdag, biztonságos nyári szünetet kívánunk! ☀️🌴
Találkozzunk szeptemberben, új célokkal és új sikerekkel!
GALÉRIA
Évzáró 2026



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Bronzérmek az angol tanulmányi versenyen
Büszkék vagyunk diákjaink szép eredményére!
2026. jún. 22.
admin

Diáknap 2026
Élményekkel, játékkal és közösségi programokkal búcsúztunk a tanévtől
2026. jún. 17.
admin
